Vosk na atlasy BEAST - nejsilnější na světě

0 bodů do věrnostního systému
€ 32,30
ks

Vosk na atlasy z dílny samotného Eddieho Halla. S tímhle extra silným voskem si můžeš klidně hrát s kamením od rána do večera. Více

Výrobce: Alpha DesignsKód produktu: P00005 Doprava a platba

Vosk na atlasy edice BEAST - nejsilnější na světě

World´s strongest vosk na atlasy ti pomůže dosáhnout úchopu jak správnej titán. Stačí naplácat potřebný množství na předloktí a jít na věc. Ale pozor! Lepí jak blázen.

Na trénink i soutěž

Špičková kvalita vosku zaručuje, že tě nezklame ani v těch nejvypjatějších momentech během nejtěžších soutěží. Za běžných podmínek funguje bezchybně. Jenom si dej bacha na extrémní chlad a horko, to vosku škodí a může se stát, že se změní jeho vlastnosti. Na druhou stranu, nejsme v Údolí smrti, takže se úplně nemusíš bát, že by tě tenhle fajnovej vosk nechal ve štychu.

Varování

Může se stát, že ti vosk nebude úplně sedět. U slabších jedinců se někdy objeví alergická reakce na kůži. Taky je snad jasný, že vosk určitě nepatří do očí a do pusy. V případě, že se objeví alergická reakce nebo si napatleš vosk omylem do vlasů místo gelu, tak neprodleně vyhledej lékařskou pomoc. Časté používání vysušuje kůži, tak nezapomeň na krémeček po umytí. A to je vše, pokud zrovna nehodláš voskovat 3x denně, nic z tohohle by neměl být problém.

Složení

Smeš pryskyřice, kalafuny, ropných olejů a ethylenvinylacetátu

NEZAPOMEŇ SI PŘIKOUPIT ČISTICÍ SPREJ, AŤ SE NELEPÍŠ I NA STAROU PO TRÉNINKU.

 

HLAVNI VÝHODY

  • Nejsilnější použití - s tímhle voskem urveš, co se ti zamane
  • Praktické balení na zkoušku
  • Zajímá to vůbec někoho?
  • Jestli jsi dočetl/a až sem, máme pro tebe slevu 5 % s kódem CTENAR5
  • Vyrobeno ve Velké Británii