Možnosti dopravy tvých Kusáků

V případě dopravy máš prozatím na výběr ze dvou možností:

 

Zásilkovna - při objednávce do 1500,- za 79,- jinak ZDARMA

Doručení na tebou vybrané výdejní místo. Zásilky zpravidla doručují do druhého dne, takže pokud objednáš do 12:00, měl bys balíček mít druhý den doma. Samozřejmě se můžeš stát, že dojde ke zdržení, tak raději objednávej s předstihem. :)

 

Doručení kurýrem - při objednávce do 1500,- za 89,- jinak ZDARMA

Vzhledem k cenám dopravy využíváme službu Zásilkovny - nejvýhodnější doručení na adresu, kde Zásilkovna předá balíček kurýrní společnosti, která má zrovna nejlepší poměr cena/výkon a doručí ti tvůj balíček co nejdříve přímo domů nebo na jakoukoliv adresu. Doba doručení je většinou stejně jako u doručení na výdejní místo.

 

Možnosti platby

V případě platby jsme zatím také na dvou možnostech. Vzhledem k nabízeným produktům (čichací soli) se nám nedaří zařídit platební bránu pro platbu kartou, děláme ale maximum, abychom to napravili! :)

 

Platba bankovním převodem na náš účet u AirBank (1972061056/3030) - ZDARMA

Objednávku stačí uhradit na náš účet podle pokynů v e-mailu, který dorazí po odeslání objednávky. Podle banky, kterou máš, můžou peníze putovat i 2 - 3 pracovní dny, tak měj prosím strpení. Balíček ti mezitím připravíme a jakmile nám peníze dorazí, ihned ti ho odešleme.

Platba na dobírku - 30,-

Při platbě na dobírku zaplatíš za balíček při převzetí, takže kurýrovi nebo na výdejním místě Zásilkovny. U Zásilkovny máme povolenou platbu kartou (pokud to výdejní místo umožňuje).

Jediný prodejce v ČR

Jsme jediný distributor našich produktů v ČR. Jen s náma můžeš tahat jako bůh!