Možnosti dopravy tvých Kusáků

V případě dopravy máš prozatím na výběr ze čtyř možností:

 WE|DO kurýr - umíme dopravit jak na výdejní místa a boxy WE|DO, tak přímo na adresu kurýrem, stačí košíku zvolit dopravu WE|DO kurýrem a o zbytek už se postaráme 

Osobní odběr - Josef Hojdar, Jana Žižky 1460/5, Most, 434 01 po předchozí domluvě, kolegovi předáme tvoji zaplacenou objednávku a dohodnete se na termínu předání.

Zásilkovna - při objednávce do 1500,- za 79,- jinak ZDARMA

Doručení na tebou vybrané výdejní místo. Zásilky zpravidla doručují do druhého dne, takže pokud objednáš do 12:00, měl bys balíček mít druhý den doma. Samozřejmě se můžeš stát, že dojde ke zdržení, tak raději objednávej s předstihem. :)

 

Doručení kurýrem - při objednávce do 1500,- za 89,- jinak ZDARMA

Vzhledem k cenám dopravy využíváme službu Zásilkovny - nejvýhodnější doručení na adresu, kde Zásilkovna předá balíček kurýrní společnosti, která má zrovna nejlepší poměr cena/výkon a doručí ti tvůj balíček co nejdříve přímo domů nebo na jakoukoliv adresu. Doba doručení je většinou stejně jako u doručení na výdejní místo.

 

Možnosti platby

V případě platby jsme už na třech možnostech:

Platba online přes platební bránu

Poskytovatelem platební brány je společnost ComGate Payments, a.s.: https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana

Brána obsahuje jednak platební tlačítka pro rychlou platbu skrz Vaše internetové bankovnictví a jednak možnost platit přímo v e-shopu zadáním čísla platební karty.

Kontakt pro případné reklamace a potíže

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

Platba bankovním převodem na náš účet u Fio banky(2001811728/2010) - ZDARMA

Objednávku stačí uhradit na náš účet podle pokynů v e-mailu, který dorazí po odeslání objednávky. Podle banky, kterou máš, můžou peníze putovat i 2 - 3 pracovní dny, tak měj prosím strpení. Balíček ti mezitím připravíme a jakmile nám peníze dorazí, ihned ti ho odešleme.

Platba na dobírku - 30,-

Při platbě na dobírku zaplatíš za balíček při převzetí, takže kurýrovi nebo na výdejním místě Zásilkovny. U Zásilkovny máme povolenou platbu kartou (pokud to výdejní místo umožňuje).