Jak si vybrat čichací sůl?

Zkusím ti opět předat nějakou mou zkušenost. Řeknu ti kdy používám čichací sůl já, jaká je moje oblíbená a taky jak jsem k tomu přišel.

Já používám čichací sůl pouze ve 2 případech. Buď se chystám překonávat svoje MAXKO a nebo když bojuju s hlavou. 

Když mi hlava říká, že to je těžké, že to nezvednu, tak jí dám důvod přestat přemýšlet :) čichačkou! Je to pár vteřin, kdy přeruším tok myšlenek a soustředím se na svoje MAXKO!

Druhý případ je v mém případě delší kardio - dobře, v mém případě kardio - kdy už vidím takové to šedo :) no a opět tam pošlu impulz, že se nechystáme končit :)

Čichačku používám tak cca 1trénink týdně. 

Já osobně nejsem zastánce žádného extrému. Takže já mám rád ŽVEJKU (Bubble Gum Madness (Žvýka)

. Ano, je to takové holčíčí, ale já ji mám rád. Tu používám nejčastěji. Mám i ale druhou a to většinou Raise the Dead (Zmrtvýchvstání) - extra silná. Tu mám na ty větší extrémy. Nevoní, ale funguje. 

Jedu si takovou vlastní verzi cukru a biče :)

Dvě důležité věci ti ale řeknu. Nejprve, že k tvojí oblíbené se musíš tak trochu pročichat :) a taky chci říct, že ti to má pomáhat v překonávání sám sebe. Aby jsi se mohl překonávat, musíš udělat spousty pracovních sérií. Nemůžeš každý trénink jenom překonávat svoje MAXKO. Musíš i pracovat. A proto mám 2 :) Ale nic se nemá přehánět.