Fitness a chrániče. Jde to k sobě?

Vzestup ústního vybavení založeného na výkonu ve světě fitness

Technologie ve světě fitness se neustále vyvíjí a existuje mnoho gadgetů a zařízení, která přicházejí a odcházejí. Přestože je technologie výkonných náustků na trhu nová, sportovci, kteří ji používají, přísahají, že bude existovat navždy.

Technologie chrániče zubů je nyní v tělocvičnách a fitness studiích po celých USA, Kanadě i mimo ně, protože tato zařízení se ukazují jako velmi přínosná na výkonnostní frontě pro sportovce – amatéry i profesionály.

Správně – fitness fanatici, kteří mají rádi chůzi, jogging, jógu, vzpírání, strečink a dokonce i vysoce intenzivní trénink, si všimnou obrovského rozdílu, jakmile se zakousnou do této nové technologie.

Tato nová technologie pomáhá vyrovnat vaši čelist a umístit ji do její optimální polohy. Je vědecky dokázáno, že když máte správné zkousnuto, vaše tělo podává lepší výkon. Správné zarovnání čelistí výrazně zlepšuje sílu, rovnováhu, flexibilitu, rozsah pohybu a dokonce i průtok kyslíku, podle vědeckých výzkumů a skóre sportovců.

Na této nové technologii je ještě více fascinující, že vám dodá velkou dávku energie, jakmile ji položíte na spodní čelist, což vám umožní rychleji běžet, skákat výš a dokonce zvedat více závaží v místní posilovně. Zaznamenáte také velké zlepšení rovnováhy a budete moci lépe cvičit po delší dobu.

Výkonná technologie ústních pomůcek byl poprvé uveden na trh asi před 10 lety a pokročil v mnoha ohledech.

Při prvním uvedení na trh byla většina náustků drahá na nákup a nabízeli je pouze zubaři. Mnohé z nich byly také objemné a nepohodlné na nošení.

V průběhu let však společnosti zabývající se ústními potřebami začaly objevovat nové způsoby, jak učinit tato zařízení vysoce účinnými a cenově dostupnými.

Existuje mnoho společností nabízejících tuto technologii, ale nejoblíbenější je z nich New Age Performance Mouthware – a jejich produkty se mohou pochlubit čistou kvalitou a trvanlivostí.

Sportovci objevují velký rozdíl mezi technologií náustku a chrániči proti varu a kousnutí prodávanými v obchodech se sportovním zbožím. Tradiční chrániče zubů nabízejí pouze ochranu a to je vše; zatímco technologie ústních pomůcek nabízí ochranu a lepší výkon.

Když teď vložíte tuto technologii do úst, během několika sekund se nestanete superhrdinou. Výkonnostní náustek však dělá, když jej umístíte na spodní zuby (nebo horní zuby u kontaktních sportů), že vyrovná čelist a okamžitě vám poskytne rychlejší sílu. To pomáhá v nejrůznějších situacích, jako když jedete na kole do strmého kopce, nebo když trénujete se zátěží o pár opakování víc, nebo děláte více kol v bazénu.

Tato nová technologie je také působivá, protože pomáhá otevřít dýchací cesty, zabraňuje zatínání zubů a umísťuje čelist do správné polohy. Mít více vzduchu je dobré pro tělo a svaly a správné kousnutí výrazně snižuje stres na těle. Takže uvolněnější čelist dává tělu lepší formu a na oplátku dává každému extra výhodu, po které touží během tréninku.

Pokud máte rádi fitness, pak je třeba vyzkoušet technologii náustku s výkonem. Jedno je určitě jisté: budete ho používat dlouho, dlouho a navíc všem, s nimiž cvičíte, řeknete, že to také potřebují!

Fitness nadšenci si tuto novou technologii užijí a vy také.